Klub Fachowca

Moja lista zainteresowań
Joga w domu - jaki strój wybrać?
Podstawowym wyznacznikiem stroju do yogi jest wygoda i komfort. Podczas ćwiczeń jogi ważna jest pełna koncentracja i skupienie, ponieważ trenujemy umysł. Nic nie może rozpraszać Twojej uwagi, a ubranie nie powinno krępować ruchów.  Ubranie nie powinno być zbyt obcisłe.  
Strój nie może być też zbyt luźny. 

Wybierz oddychające materiały !
Twoje ubranie powinno być przewiewne i powinno umożliwiać skórze oddychać. Dzięki temu się nie spocisz a ubranie nie będzie Ci ciążyło. 
Ważne jest również, aby materiał, z którego zrobiony jest strój do jogi, miał właściwości rozciągliwe, ponieważ ułatwi to wykonywanie ćwiczeń.

Sportowy stanik dla kobiet !
Bardzo ważnym elementem każdego kobiecego stroju sportowego, jest sportowy stanik. Odpowiednie podtrzymywanie biustu w trakcie ćwiczeń jest bardzo ważne, ponieważ pozycje, które przyjmujesz, są różnorodne. 

Topy i staniki sportowe !
Jeśli chodzi o topy i staniki sportowe warto rozejrzeć się za modelami, których ramiączka krzyżują się na plecach. Takie ułożenie zapewnia stabilność i zapobiega ich zsuwaniu się w trakcie ćwiczeń. 

Innym pomysłem na strój do ćwiczenia jogi jest body. Body doskonale przylega do ciała, a jednocześnie nie krępuje ruchów.

Propozycje dla Panów !
Jako strój do jogi można założyć t-shirt przylegający do ciała w połączeniu ze spodniami.  
Powrót