Klub Fachowca

Moja lista zainteresowań
18-latek dołącza do drużyny popularnych Biało-Zielonych.

Za sprawą newsa opublikowanego przez Saint-Etienne możemy dowiedzieć się o sprowadzeniu na zasadzie wolnego transferu gwiazdy francuskiej młodzieżówki przez władze Les Verts. Sam zawodnik ubolewał nad tym, że Thomas Tuchel nie myśli o nim poważnie w kontekście wyboru składu i postanowił opuścić Parc des Princes na rzecz Stade Geoffroy-Guichard. Gracz widocznie na pierwszym miejscu stawia możliwość rozwoju, do którego potrzeba przede wszystkim regularnej gry, dlatego też pomimo mniejszej renomy jego nowego pracodawcy (zespół zajął dopiero siedemnaste miejsce w zakończonym sezonie) chciał tego transferu:

"To dla mnie cudowna chwila. Dołączam do świetnego zespołu, który jest pełen ambicji. Kibice są tu wspaniali, a miasto tętni życiem i jest zakochane w futbolu. Obiecuję wszystkim, że dam z siebie wszystko" - zaznaczył osiemnastolatek, który bardzo ceni sobie miejsce, w którym rozpocznie swój nowy piłkarski epizod życia.

Urodzony w 2002 roku środkowy pomocnik dla Paris Saint-Germain rozegrał w tegorocznej kampanii zaledwie 3 mecze, z czego tylko jeden ligowy. Jednak w jednym ze spotkań w Pucharze Francji udało mu się wpisać na listę strzelców. Wyceniany jest on przez fachowy portal "Transfermarkt" na około 5,4 miliona.

Artykuł dzięki uprzejmości : http://nowinkitransferowe.pl/
Powrót